פעילות קיץ 2020

 

תכנית הפעילות לתקופה שבין 31.5.2020 ועד 13.8.2020

 

מספר המקומות מוגבל

שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
NLPNLP אורלי קין ברקת יום א' 09:00-10:00 יום א' 10:30-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
אנגליתאנגלית בוורלי כהן טופז יום א' 09:00-10:00 יום א' 10:30-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות כסאות א1התעמלות כסאות א1 ענת גושן קלעי יהלום יום א' 09:00-10:00 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ציור א1ציור א1 אורלי ששון אודם יום א' 09:00-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
מסין העממית לסין העכשוויתמסין העממית לסין העכשווית רינה קליין זהב יום א' 10:30-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות בריאותית א2התעמלות בריאותית א2 ענת גושן קלעי יהלום יום א' 10:30-11:30 לפרטים נוספים
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות בריאותית משולבהתעמלות בריאותית משולב ענת גושן קלעי יהלום יום א' 11:30-12:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ציור א4ציור א4 הדר גד טורקיז יום א' 16:00-18:15 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
יידיש ב1יידיש ב1 מלך זיו ברקת יום ב' 09:00-10:00 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
פסיפס ב1פסיפס ב1 מזל גיא טורקיז יום ב' 09:00-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ריו אביירטו ב2ריו אביירטו ב2 לימור חממי יהלום יום ב' 10:30-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות בונה עצםהתעמלות בונה עצם איילה פישביין שוהם יום ג' 09:00-10:00 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
טאי צ'י וצ'י קונגטאי צ'י וצ'י קונג עודד אלוני ספיר יום ג' 09:00-10:00 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
מורשתמורשת מוטי דגן ברקת יום ג' 09:00-10:00 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ציור ג1ציור ג1 אלינה איטן טורקיז יום ג' 09:00-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
רקמה - סיגל ג1רקמה - סיגל ג1 סיגל בן חמו טופז יום ג' 09:00-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
חדר כושרחדר כושר איילה פישביין חדר כושר יום ג' 10:30-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
מסעות מוסיקלייםמסעות מוסיקליים דני וולך זהב יום ג' 10:30-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
פילאטיס - ריבי ג2פילאטיס - ריבי ג2 ריבי פלג שוהם יום ג' 10:30-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ויטראז'ויטראז' אורית דרור טורקיז יום ג' 16:00-19:00 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
הרכב מוסיקליהרכב מוסיקלי גלעד יוגב יהלום יום ג' 17:00-19:00 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות כסאות ד1התעמלות כסאות ד1 ענת גושן קלעי יהלום יום ד' 09:00-10:00 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ערבית מדוברתערבית מדוברת אידריס מואסי ברקת יום ד' 09:00-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
קרמיקהקרמיקה אלינה איטן טורקיז יום ד' 09:00-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
רקמה - מזל ד1רקמה - מזל ד1 מזל גיא אודם יום ד' 09:00-11:30 לפרטים והרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות בריאותית ד2התעמלות בריאותית ד2 ענת גושן קלעי יהלום יום ד' 10:30-11:30 לפרטים נוספים
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
רפואה סינית שימושיתרפואה סינית שימושית סשה שוורץ ברקת יום ד' 10:30-11:30 לפרטים והרשמה