פעילות גופנית

הגעתם למקום הנכון

ביום ראשון 2.8.2020 נפתחה ההרשמה לשנת הפעילות תשפ"א

אנו גאים להציג את מערכת החוגים לשנת תשפ"א, המגוון רחב וכן הביקוש.
מומלץ להבטיח את מקומך ולהרשם בהקדם.

בשל הנחיות משרד הבריאות - מס' המקומות בכל חוג מוגבל!

שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות בריאותית א1התעמלות בריאותית א1 ענת גושן קלעי יהלום יום א' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
חדר כושרחדר כושר איילה פישביין חדר כושר יום א' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות כסאות א2התעמלות כסאות א2 ענת גושן קלעי ספיר יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
חדר כושר א2חדר כושר א2 איילה פישביין חדר כושר יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
טאי צ'י צ'י קונג א2טאי צ'י צ'י קונג א2 עודד אלוני שוהם יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות בריאותית א1התעמלות בריאותית א1 ענת גושן קלעי יהלום יום א' 11:50-12:50 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
פילאטיס א4פילאטיס א4 ריבי פלג שוהם יום א' 16:00-17:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
יוגה ב1יוגה ב1 ליאת לולאי ספיר יום ב' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
פילאטיס ב1פילאטיס ב1 מיה מנדה-בולבצ'ן ספיר יום ב' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
זומבה גולד ב2זומבה גולד ב2 הילה ורד ספיר יום ב' 10:00-11:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ריו אביירטו ב2ריו אביירטו ב2 לימור חממי שוהם יום ב' 10:00-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות במים ב2התעמלות במים ב2 עודד אלוני בריכה ג"ש יום ב' 10:30-11:30 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
הליכה נורדית ג1הליכה נורדית ג1 איילה פישביין פעילות חוץ יום ג' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות כסאות ג1התעמלות כסאות ג1 ענת גושן קלעי יהלום יום ג' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
חדר כושר ג1חדר כושר ג1 אתי ליס הוסמן חדר כושר יום ג' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
טאי צ'י צ'י קונג ג1טאי צ'י צ'י קונג ג1 עודד אלוני יהלום יום ג' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
פלדנקרייז ג1פלדנקרייז ג1 נועה מאיר שוהם יום ג' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות כסאות ג2התעמלות כסאות ג2 ענת גושן קלעי ספיר יום ג' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
חיזוק צפיפות עצם ג2חיזוק צפיפות עצם ג2 איילה פישביין שוהם יום ג' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
פילאטיספילאטיס ריבי פלג יהלום יום ג' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ריקודים לטיניים ג8ריקודים לטיניים ג8 לירן לביא שוהם יום ג' 20:00-21:30 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות בריאותית ד1התעמלות בריאותית ד1 ענת גושן קלעי יהלום יום ד' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
חיזוק צפיפות עצם ד1חיזוק צפיפות עצם ד1 איילה פישביין ספיר יום ד' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות מזרונים ד2התעמלות מזרונים ד2 ענת גושן קלעי יהלום יום ד' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
חיזוק רצפת האגן ד2חיזוק רצפת האגן ד2 איילה פישביין ספיר יום ד' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות במים ד2התעמלות במים ד2 עודד אלוני בריכה ג"ש יום ד' 10:30-11:30 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
התעמלות בריאותית ד3התעמלות בריאותית ד3 ענת גושן קלעי יהלום יום ד' 11:50-13:20 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
ריקודי עם ה1ריקודי עם ה1 לירן לביא ספיר יום ה' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
פילאטיס ה2פילאטיס ה2 חני לאור יהלום יום ה' 10:20-11:45 לטופס הרשמה