סדרות יום א וקורסים

שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מדעי המוח/אינטלגנציה במוח 19.3 עמית אברון
זהב יום א' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מדעי המוח - מוסיקה מוח ורגש 5.3 עמית אברון
זהב יום א' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מדעי המוח - פגיעות מוחיות 26.2 עמית אברון
זהב יום א' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
הצ'רקסית שלא עוצרת באדום 19.2 קריסטין חון
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מדעי המוח - מיתוס ואמת 12.3.23 עמית אברון
יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מוזיקה - בטהובן 11.6 אירנה פרדלנדר
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מוזיקה - מונמארטר שחור 25.6 אירנה פרדלנדר
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מוזיקה - מוצרט 4.6 אירנה פרדלנדר
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מוזיקה - פרידה קאלו 18.6 אירנה פרדלנדר
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בזמן בנוף ובמבנים- מהאקרופוליס 5.2.23 רחל ספיר
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בזמן בנוף ובמבנים - רנסנס וברוק 12.2.23 רחל ספיר
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - אזרבייג'ן 11.9 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - ארמניה 18.9 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - אתרי אונסקו 27.11 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - בולגריה 6.11 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - דרכים היסטוריות 13.11 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - האיים הקנאריים 30.10 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - הבלקן 2.10 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - הקווקז 4.9 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - טיולי רכבות היפים בעולם 20.11 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסע בכורסה - אלבניה 23.10 זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרות יום א - כרטיסיה 10 כניסות בהנחה זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסעות סביב לעולם - איסלנד 14.5 דקלה ברלינסקי
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסעות סביב העולם- חגיגות אש 7.5.23 דקלה ברלינסקי
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסעות סביב העולם-על אמנות רחוב ותרבויות ילידיות 28.5.23 דקלה ברלינסקי
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת מסעות סביב העולם -קובה 21.5.23 דקלה ברלינסקי
יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת קולנוע - אמיר קוסטוריצה 22.1 אלון גור אריה
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת קולנוע - ג'רי לואיס 5.1 אלון גור אריה
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת קולנוע - החיפושיות 1.1 אלון גור אריה
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת קולנוע - יוסי בנאי 18.12 אלון גור אריה
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת קולנוע - לצחוק בצרפתית 4.12 אלון גור אריה
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת קולנוע - מלחמה בנאצים 11.12 אלון גור אריה
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת קולנוע - משירלי לאלביס 15.1 אלון גור אריה
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת קולנוע - נוכלים ומרגלים 29.1 אלון גור אריה
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת תרבויות עולם - בבתא 23.4 יורם פורת
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת תרבויות עולם - גואוטמלה 16.4 יורם פורת
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת תרבויות עולם - המעגל האנושי 30.4 יורם פורת
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
סדרת תרבויות עולם - פטגוניה 26.3 יורם פורת
זהב יום א' 10:20-11:45 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
קורס ארכיאולוגיה - לגעת בעבר ג1 זהב יום ג' 08:35-10:00 לטופס הרשמה
שם החוג מרצה/ים מיקום מועדים
קורס נקודות מרפאות - דיקור ג1 סשה שוורץ
ברקת יום ג' 08:35-10:00 לטופס הרשמה