יום א' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
NLP (NLP-COVID19-1) אורלי קין ברקת 09:00 - 10:00

יום א' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
NLP (NLP-COVID19-1) אורלי קין ברקת 10:30 - 11:30

יום א' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אנגלית (LANG-COVID19-2) בוורלי כהן טופז 09:00 - 10:00

יום א' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אנגלית (LANG-COVID19-3) בוורלי כהן טופז 10:30 - 11:30

יום א' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בריאותית א2 (GYM-COVID-19-1) ענת גושן קלעי יהלום 10:30 - 11:30

יום א' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות כסאות א1 (GYM-COVID-19-2) ענת גושן קלעי יהלום 09:00 - 10:00

יום א' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מסין העממית לסין העכשווית (HIS-COVID19-1) רינה קליין זהב 10:30 - 11:30

יום א' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור א1 (ART-COVID19-7) אורלי ששון אודם 09:00 - 11:30

יום א' צהריים

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בריאותית משולב (GYM-COVID19-9) ענת גושן קלעי יהלום 11:30 - 12:30

יום א' אחר צהריים

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור א4 (ART-COVID19-8) הדר גד טורקיז 16:00 - 18:15

יום ב' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יידיש ב1 (LANG-COVID19-3) מלך זיו ברקת 09:00 - 10:00

יום ב' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פסיפס ב1 (ART-COVID19-1) מזל גיא טורקיז 09:00 - 11:30

יום ב' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ריו אביירטו ב2 (GYM-COVID19-4) לימור חממי יהלום 10:30 - 11:30

יום ג' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בונה עצם (GYM-COVID19-13) איילה פישביין שוהם 09:00 - 10:00

יום ג' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חדר כושר (GYM-COVID19-16) איילה פישביין חדר כושר 10:30 - 11:30

יום ג' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
טאי צ'י וצ'י קונג (GYM-COVID19-12) עודד אלוני ספיר 09:00 - 10:00

יום ג' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מורשת (HIS-COVID19-5) מוטי דגן ברקת 09:00 - 10:00

יום ג' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מסעות מוסיקליים (MUS-COVID19-3) דני וולך זהב 10:30 - 11:30

יום ג' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס - ריבי ג2 (GYM-COVID19-6) ריבי פלג שוהם 10:30 - 11:30

יום ג' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור ג1 (ART-COVID19-3) אלינה איטן טורקיז 09:00 - 11:30

יום ג' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמה - סיגל ג1 (ART-COVID19-4) סיגל בן חמו טופז 09:00 - 11:30

יום ג' אחר צהריים

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הרכב מוסיקלי (MUS-COVID19-5) גלעד יוגב יהלום 17:00 - 19:00

יום ג' אחר צהריים

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ויטראז' (ART-COVID19-9) אורית דרור טורקיז 16:00 - 19:00

יום ד' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בריאותית ד2 (GYM-COVID19-9) ענת גושן קלעי יהלום 10:30 - 11:30

יום ד' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות כסאות ד1 (GYM-COVID19-8) ענת גושן קלעי יהלום 09:00 - 10:00

יום ד' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית מדוברת (LANG-COVID19-4) אידריס מואסי ברקת 09:00 - 11:30

יום ד' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קרמיקה (ART-COVID19-5) אלינה איטן טורקיז 09:00 - 11:30

יום ד' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רפואה סינית שימושית (MED-COVID19-2) סשה שוורץ ברקת 10:30 - 11:30

יום ד' בוקר

פעילות קיץ 2020
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמה - מזל ד1 (ART-COVID19-6) מזל גיא אודם 09:00 - 11:30