ספורט ותנועה
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
התעמלות בריאותית א1 | ענת גושן קלעי |
יהלום | יום א' 08:35-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
חדר כושר א1 | אתי ליס הוסמן |
חדר כושר | יום א' 08:35-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
מחול ותנועה לנשים א1 | לבנת רפאלי |
ספיר | יום א' 9:00-9:45 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
התעמלות כסאות א2 | ענת גושן קלעי |
יהלום | יום א' 10:20-11:45 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
טאי צ'י צ'י קונג א2 | עודד אלוני |
שוהם | יום א' 10:20-11:45 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
התעמלות בריאותית א3 | ענת גושן קלעי |
יהלום | יום א' 11:50-13:20 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
פילאטיס א4 | ריבי פלג |
שוהם | יום א' 16:00-17:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
ריו אביירטו א5 | לימור חממי |
שוהם | יום א' 17:30-18:30 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
פילאטיס ב1 | מיה מנדה-בולבצ'ן |
שוהם | יום ב' 8:35-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
ברידג' למתחילים ב1 ב2 | חורחה שרו |
אודם | יום ב' 9:00-12:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
יוגה ב1 | חני לאור |
ספיר | יום ב' 9:00-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
יוגהלאטיס ב2 | חני לאור |
ספיר | יום ב' 10:20-11:45 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
ריו אברייטו ב2 | לימור חממי |
שוהם | יום ב' 10:20-11:45 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
התעמלות כסאות ג1 | ענת גושן קלעי |
יהלום | יום ג' 08:35-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
חדר כושר ג1 | איילה פישביין |
חדר כושר | יום ג' 08:35-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
פילאטיס ג1 | ריבי פלג ריבי פלג |
ספיר | יום ג' 8:35-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
התעמלות כסאות ג2 | ענת גושן קלעי |
יהלום | יום ג' 10:20-11:45 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
חיזוק צפיפות עצם ורצפת אגן ג2 | איילה פישביין |
שוהם | יום ג' 10:20-11:45 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
התעמלות בריאותית ד1 | ענת גושן קלעי |
יהלום | יום ד' 08:35-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
פלדנקרייז ד1 | נועה מאיר |
שוהם | יום ד' 08:35-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
התעמלות בריאותית מגוונת ד2 | ענת גושן קלעי |
יהלום | יום ד' 10:20-11:45 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
טאי צ'י וצ'י קונג ה1 | עודד אלוני |
שוהם | יום ה' 8:35-10:20 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
פילאטיס ה1 | ריבי פלג |
שוהם | יום ה' 9:00-10:00 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
פלמנקו ה2 | גינת קליד |
שוהם | יום ה' 10:00-11:30 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
מדיטציה וריקוד חופשי ה2 | ריבי פלג |
שוהם | יום ה' 10:15-11:15 | לטופס הרשמה |
שם החוג | מרצה/ים | מיקום | מועדים | |
---|---|---|---|---|
התעמלות בריאותית ה2 | זיו תמים |
ספיר | יום ה' 10:20-11:20 | לטופס הרשמה |