יום א' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
NLP ממשיכים תשפ"ב א2 (NLP/01/22) אורלי קין ברקת 10:20 - 11:45

יום א' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
NLP מתחילים תשפ"ב א1 (NLP/02/22) אורלי קין ברקת 08:35 - 10:00

יום א' בוקר

שפות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אנגלית מדוברת מתחילים תשפ"ב א1 (LANG/01/22) ג'ודי חבני טופז 08:35 - 10:00

יום א' בוקר

שפות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אנגלית מדוברת מתקדמים תשפ"ב א2 (LANG/02/22) ג'ודי חבני טופז 10:20 - 11:45

יום א' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בריאותית תשפ"ב א1 (SPO/01/22) ענת גושן קלעי יהלום 08:35 - 10:00

יום א' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות כסאות תשפ"ב א2 (SPO/02/22) ענת גושן קלעי ספיר 10:20 - 11:45

יום א' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
טאי צ'י צ'י קונג תשפ"ב א2 (SPO/06/22) עודד אלוני שוהם 10:20 - 11:45

יום א' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
להתאהב בשירים תשפ"ב א1 (SONG/01/22) אריאל דמתי זהב 8:35 - 10:00

יום א' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
סין - יפן - קוריאה א2 תשפ"ב (HIS/04/22) רינה קליין זהב 10:20 - 1:45

יום א' בוקר

תחביבים וקורסים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פופ "מלוא" - חבורת זמר א2 (HOBY/01/22) שמוליק טנא שוהם 10:20 - 11:45

יום א' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור ורישום מתקדמים א2 (ART/04/22) אורלי ששון 10:20 - 12:30

יום א' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור ורישום תשפ"ב מתחילים א1 (ART/03/2022) טורקיז 08:35 - 10:00

יום א' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור מתחילים א2 (ART/07/2022) יעל חלפי אודם 10:20 - 12:30

יום א' צהריים

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בריאותית תשפ"ב א3 (SPO/03/22) ענת גושן קלעי יהלום 11:50 - 13:20

יום א' אחר צהריים

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אמנות הצילום בסמארטפון מתחילים תשפ"ב א4 (PHOTO/01/22) טובית לור ZOOMILO 15:00 - 18:00

יום א' אחר צהריים

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אמנות הצילום בסמארטפון מתקדמיםתשפ"ב א4 (PHOTO/02/22) טובית לור ZOOMILO 15:00 - 18:00

יום א' אחר צהריים

שפות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ספרדית מתחילים תשפ"ב א4 (LANG/08/22) אדוארדו ניר אודם 16:00 - 18:15

יום א' אחר צהריים

שפות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ערבית מדוברת תשפ"ב א4 (LANG/03/22) אידריס מואסי ברקת 16:00 - 18:00

יום א' אחר צהריים

שלוחת מגל
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פלדנקרייז א5 (MGAL/FELDEN/01) מיכל ברלצקי קיבוץ מגל 17:00 - 18:00

יום א' אחר צהריים

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור ורישום תשפ"ב א4 (ART/05/22) הדר גד טורקיז 16:00 - 18:15

יום ב' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אמנות הפסיפס ב1 (ARTMOSA/01/22) מזל גיא טורקיז 08:35 - 10:00

יום ב' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אמנות הפסיפס ב2 (ARTMOSA/02/22) מזל גיא טורקיז 10:20 - 11:45

יום ב' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
בין טקסט לתמונה ב1 תשפ"ב (LIT/01/22) ד"ר רונית סחייק אודם 08:35 - 10:00

יום ב' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
בקול טבעי תשפ"ב ב2 (WRI/01/22) טלי וייס טופז 10:20 - 11:45

יום ב' בוקר

תחביבים וקורסים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
דמיון מודרך תשפ"ב ב2 (HOBY/04/22) תהל שקלים יהלום 10:20 - 11:45

יום ב' בוקר

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות על כיסא ב1 (GLIK/GIM/01) חני לאור קיבוץ כפר גליקסון 09:00 - 10:00

יום ב' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יוגה תשפ"ב ב1 (SPO/10/22) ליאת לולאי ספיר 08:35 - 10:00

יום ב' בוקר

שפות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
יידיש שפה ותרבות תשפ"ב ב1 (LANG/05/22) מלך זיו ברקת 08:35 - 10:00

יום ב' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ירושלים - מאבקים שלטוניים ב1 תשפ"ב (HIS/05/22) ד"ר חגי ספר זהב 08:35 - 10:00

יום ב' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
נבואות אחרית הימים ב1 תשפ"ב (BIB/01/22) לימור שלמון יהלום 08:35 - 10:00

יום ב' בוקר

תחביבים וקורסים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
עידן של שינוי תשפ"ב ב2 (HOBY/05/22) משה גוברין יהלום 10:20 - 11:45

יום ב' בוקר

תחביבים וקורסים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
עקרונות הריפוי הטבעי תשפ"ב ב2 (HOBY/02/22) טליה שביט יהלום 10:20 - 11:45

יום ב' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס תשפ"ב ב1 (SPO/11/22) מיה מנדה-בולבצ'ן שוהם 08:35 - 10:00

יום ב' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ריו אביירטו תשפ"ב ב2 (SPO/12/22) לימור חממי שוהם 10:20 - 11:45

יום ב' אחר צהריים

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
לייטרום קלאסיק שלב 1 - תשפ"ב ב4 (PHOTO/03/22) טובית לור ZOOMILO 16:00 - 18:30

יום ב' אחר צהריים

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
לייטרום קלאסיק שלב 2 (מתקדם) תשפ"ב ב4 (PHOTO/04/22) טובית לור ZOOMILO 16:00 - 18:30

יום ב' אחר צהריים

תחביבים וקורסים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פיסול בבטון תשפ"ב ב4 (HOBY/03/22) טליה בכר טורקיז 16:00 - 19:15

יום ג' בוקר

תחביבים וקורסים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ארכיאולוגיה - לגעת בעבר תשפ"ב ג1 (HOBY/06/22) רשות העתיקות זהב 08:35 - 10:00

יום ג' בוקר

תחביבים וקורסים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הקיבוץ - מבט אחר תשפ"ב ג1 (HOBY/07/22) עידית שכנאי רן ד"ר 08:35 - 10:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות כסאות תשפ"ב ג2 (SPO/14/22) ענת גושן קלעי יהלום 10:20 - 11:45

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות כסאות תשפ"ב ג1 (SPO/13/22) ענת גושן קלעי יהלום 08:35 - 10:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חדר כושר תשפ"ב ג1 (SPO/17/22) אתי ליס הוסמן חדר כושר 08:35 - 10:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חיזוק צפיפות עצם ורצפת אגן תשפ"ב ג2 (SPO/23/22) איילה פישביין ספיר 10:20 - 11:45

יום ג' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מסעות מוסיקליים ג2 תשפ"ב (SONG/02/22) דני וולך זהב 10:20 - 11:45

יום ג' בוקר

תחביבים וקורסים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
נומרולוגיה סוד קסם המספרים תשפ"ב ג1 (HOBY/08/22) רבקה רז אייל זהב 08:35 - 10:00

יום ג' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס (SPO/19/22) חני לאור יהלום 10:20 - 11:45

יום ג' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ציור מתקדמים תשפ"ב ג1 (ART/08/22) אלינה איטן טורקיז 08:35 - 11:45

יום ג' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמה תשפ"ב ג1 (ART/07/22) סיגל בן חמו טופז 08:35 - 10:00

יום ג' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שורשים תשפב ג1 (HIS/05/22) מוטי דגן ברקת 08:35 - 10:00

יום ג' בוקר

עיון וידע
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שיטת ימימה ואמנויות תשפ"ב ג1 (YEMIM/01/22) ליאת צוקר 08:35 - 10:00

יום ג' צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
לשיר מהלב 16.11 (GLIK/MUS/01) קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
נפלאות המוח 14.12 (GLIK/BRAIN/01) ד"ר רחל שחרור קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הרצאות אחר הצהריים ג5 (GLIK/LECTURS/01) קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ויטראז' תשפב ג4 (ART/10/22) אורית דרור טורקיז 16:00 - 19:00

יום ג' אחר צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
חרדות, השים ותעסוקה בעולם החרדי 11.1.22 (GLIK/GEN/01) איתי קן תור קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
לספר את השואה בסרטים 26.4.22 (GLIK/SHOA/01) איתי קן תור קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
נפלאות המוח האנושי 15.3 (GLIK/BRAIN/02) ד"ר רחל שחרור קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
נפלאות הפוטושופ שלב א' תשפ"ב ג4 (PHOTO/05/22) טובית לור ZOOMILO 16:00 - 18:30

יום ג' אחר צהריים

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
נפלאות הפוטושופ שלב ב' תשפ"ב ג4 (PHOT/06/22) טובית לור 16:00 - 18:30

יום ג' אחר צהריים

שפות
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ספרדית מדוברת מתקדמים תשפ"ב ג4 (LANG/04/22) אדוארדו ניר טופז 16:00 - 18:15

יום ג' אחר צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ספרות ותיאטרון 15.2.22 (GLIK/PROS/01) קובי גרוסמן קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
ספרת ותיאטרון 17.5.22 (GLIK/PROS/02) קובי גרוסמן קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

שלוחת מגל
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פילאטיס ג5 (MAGAL/PILAT/01) מיה מנדה-בולבצ'ן קיבוץ מגל 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קולנוע 12.10 (GLIK/KOL/01) רפי שרגאי קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

כפר גליקסון
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קולנוע 14.6.22 (GLIK/KOL/02) קיבוץ כפר גליקסון 17:00 - 18:00

יום ג' אחר צהריים

תחביבים וקורסים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
שחמט מתחילים תשפ"ב ג4 (HOBY/09/22) אנדרי גרובנוב אודם 16:00 - 17:30

יום ד' בוקר

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
אמנות הצילום מתחילים תשפ"ב ד1 (PHOTO/07/22) טובית לור ברקת 08:35 - 11:45

יום ד' בוקר

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הכרת המחשב סמ' א' תשפ"ב ד1 (COMP/01/22) אלי ביבס 08:35 - 10:00

יום ד' בוקר

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הכרת הסלולר סמ' ב תשפ"ב ד1 (CELUL/01/22) אלי ביבס טופז 08:35 - 10:00

יום ד' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בריאותית מגוונת תשפ"ב ד2 (SPOR/28/22) יהלום 10:20 - 11:45

יום ד' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
התעמלות בריאותית תשפ"ב ד1 (SPO/22/22) ענת גושן קלעי יהלום 08:35 - 10:00

יום ד' בוקר

פעילות גופנית
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
פלדנקרייז תשפ"ב ד1 (SPO/16/22) נועה מאיר שוהם 08:35 - 10:00

יום ד' בוקר

שלוחת מגל
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
צ'י קונג ד1 (MAGAL/TZIKONG/01) עודד אלוני קיבוץ מגל 09:00 - 10:00

יום ד' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קרמיקה תשפ"ב ד1 (ART/11/22) אלינה איטן טורקיז 08:35 - 11:45

יום ד' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמה רב תחומית ד2 (ART/14/22) מזל גיא אודם 10:20 - 11:45

יום ד' בוקר

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
רקמה רב תחומית תשפ"ב ד1 (ART/13/22) מזל גיא אודם 08:35 - 10:00

יום ד' צהריים

אומנות ויצירה
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קרמיקה ד2 (ART/12/22) אלינה איטן טורקיז 12:30 - 15:30

יום ד' אחר צהריים

צילום ומחשבים
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מועדון צילום למתקדמים תשפ"ב ד4 (PHOTO/08/22) טובית לור טופז 15:00 - 18:00

יום ה' בוקר

שלוחת מגל
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
דמויות מתפתחות במקרא 28.10 (MAGAL/LECTURS/05) לימור שלמון קיבוץ מגל 10:30 - 11:30

יום ה' בוקר

שלוחת מגל
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
הרצאות בוקר ה2 (MAGAL/LECTURS/01) קיבוץ מגל 10:30 - 11:30

יום ה' בוקר

שלוחת מגל
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
לשיר מהלב 7.10 (MAGAL/LECTURS/02) ניר אלון קיבוץ מגל 10:30 - 11:30

יום ה' בוקר

שלוחת מגל
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
מחשבת ישראל 14.10 (MAGAL/LECTURS/03) קובי וייס קיבוץ מגל 10:30 - 11:30

יום ה' בוקר

שלוחת מגל
שם החוג מרצה/ים מיקום שעה
קולנוע 21.10 (MAGAL/LECTURS/04) רפי שרגאי קיבוץ מגל 10:30 - 11:30